Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2013-02-01 17:41:13

adgmg
Nowy na forum
Zarejestrowany: 2013-02-01
Posty: 3

Uważajacie na Grupę ORZEŁ

Witam!
Zaczynam praktyczną przygodę dlatego kupiłem u kilku sprzedawców próbki po około 300 kg. Okazuje się , że stara zasada jakość musi kosztować  w tym wypadku jak najbardziej  się sprawdza. Pellet produkcji Grupa ORZEŁ z Pabianic ma niewątpliwie dobrą cenę (740,-) lecz jakość pod zdechłym azorkiem. Duża ilość trocin , duża wilgotność która w przypadku kotłów(Piecy) z zasobnikiem w bezpośrednim kontakcie z korpusem paleniska powoduję pod zasypem około 20 kg sprasowanie  skorupy. Ślimak podajnika wybiera pellet z dołu i zostaje nad nim sklepienie. Automatyka melduje brak pelletu. Właściciel firmy nie przyjmuje krytycznych uwag o swoim produkcie.
Miłego oszczędnego pelletowania.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson