Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-22 07:19:20

Moderator
Moderator
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 287

Sprawdź ceny paliw - polskich producentów i dystrybutorów peletu.

Firma P.P.H.KOSTRZEWA sp.j. od lat zajmuję pozycję lidera na polskim rynku urządzeń grzewczych na biomasę.

To długoletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładnie poznać zarówno potrzeby urządzeń grzewczych, jak i klientów. To właśnie wybór paliwa dobrej jakości gwarantuje długą i bezproblemową eksploatację kotła.

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników kotłów na pelety postanowiliśmy stworzyć tą platformę internetową, pozwalającą w prosty i szybki sposób znaleźć dostawcę pelet i porównać ofertę handlową poszczególnych firm.

Ufamy, iż narzędzie to znajdzie uznanie w Państwa oczach, wpłynie na wzrost zaufania do stosunkowo nieznanego paliwa jakim jest pelet i przyczyni się do dalszego rozwoju polskiego rynku pelet.

więcej na www.cenypaliw.eumoderator

Offline

 

#2 2010-11-22 09:28:49

fryk
Udziela się
Od: Rumia
Zarejestrowany: 2009-12-03
Posty: 149

Re: Sprawdź ceny paliw - polskich producentów i dystrybutorów peletu.

Jeśli państwa wieloletnia pozycja lidera rynku pozwala na dodanie do "platformy" nowości technologicznej w postaci sortowania państwa oszałamiającej tabelki producentów/dostawców po województwie to uprzejmie proszę o dodanie tej funkcji.


P100 z palnikiem E**v*rm 16kW, dom 127m2 12cm styropian, rekuperator

Offline

 

#3 2010-11-22 12:41:47

Moderator
Moderator
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 287

Re: Sprawdź ceny paliw - polskich producentów i dystrybutorów peletu.

Jesteśmy w stanie wprowadzać różne rozwiązania ułatwiające przeszukiwanie producentów i dystrybutorów peletu. Na dzień dzisiejszy wybraliśmy opcję listy ponieważ uważaliśmy że przy tej ilości firm będzie to bardziej czytelne.
Pańską propozycję weźmiemy pod uwagę czekamy również na inne propozycję ułatwiające przeszukiwanie dostawców peletu.

Strona powstała głównie z myślą znalezienia dobrego dostawcy paliwa i z tą myślą będziemy ten serwis rozbudowywać. Czekamy na Państwa sugestie. pr@kostrzewa.com.pl


moderator www.cenypaliw.eu

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson