Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-04-18 10:50:37

admin2
Administrator
Zarejestrowany: 2018-01-04
Posty: 48

KOSTRZEWA WYDAJE MAGAZYN "ZIELONE CIEPŁO"!

Pragniemy poinformować, że właśnie wydaliśmy nowy,  wolny od reklam,  bezpłatny magazyn "Zielone ciepło" zawierający treści propagujące ogrzewanie biomasą.

http://forum.pellets.com.pl/pic/20180418-104634.jpg

Krajowa branża drzewna generuje ogromne ilości trocin, które można zamienić w pelet - przyjazne paliwo do ogrzewania domów, a także większych budynków. Polska jest obecnie szóstym producentem peletu drzewnego w Europie, a kotły przystosowane do jego spalania są coraz lepsze -  technologia grzewcza jest stale udoskonalana.  Skoro wszystko jest na dobrej drodze, to w czym tkwi problem? Potrzebujemy przyspieszenia, bo zbyt wielu Polaków oddycha szkodliwym pyłem, zbyt wielu z nas choruje z powodu smogu. Za mało jest też bodźców, które skutecznie zachęcałyby do stosowania peletu - naszego rodzimego paliwa. Uczynimy wszystko, by Państwa do niego przekonać!

Zapraszamy do lektury "Zielonego ciepła" dostępnego w naszych punktach dystrybucyjnych.  Osoby zainteresowane otrzymaniem darmowego magazynu prosimy o kontakt pod adresem: pr1@kostrzewa.com.pl.


Dział modernizacji systemów grzewczych firmy KOSTRZEWA
Kotły na pellety, palniki na pellety - KOSTRZEWA

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson