Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-03-31 08:53:04

piotrek30
Zaczyna się udzielać

MiniBioLux 20kW Przerwa czujnika palnika komunikacja z Lambdą

Witajcie !

Kolejny awaria tego najlepszego pieca najlepszej firmy Kostrzewa ! Ten piec to 4 lata gehenny non stop coś z nim się dzieje mniejszego lub większego ! Oczywiście gwarancja to o kant h rozbić , bo tak naprawdę to 2 lata na rzeczy które się psują ! Wczoraj piec przeszedł samego siebie ! Błąd 7 i 24 czyli uwalenie elektroniki  Przerwa czujnika palnika i komunikacja z lambdą ! Serwisanci oczywiście nie dostępni bo święta ! Ale kurwa piec który mi sprzedali nie działa ! Co za syf . Kolega obok ma też na pellet firmy X z palnikiem znanym firmy X pali tam pelletem ze słomy z czegokolwiek ! Ja ? No nie oczywiście Kostrzewa trzeba palić DIN ISO 2 albo jeszcze h wie czym żeby spieków nie było itd ! Nie kupujcie tego szajsu ! Kostrzewa ma tylko piękny marketing i piękną stylizację swoich produktów reszta to gówno przez wielkiie G! Nigdy przenigdy nie zakupię kolejnego produktu tej firmy !

Co do awarii to oczywiście piec buczy - sygnał błędów , widzi cały czas płomień na poziomie 220 , nie rozpala nie wygasza - błąd wygaszania . Lambda napierdala bo może się skomunikować !!

Naprawdę wielkie przepraszam za moje kurwy i chuje ale uwierzcie ! Nie można polegać na tym sprzęcie ! Święta a ja kurwa nie mam ogrzewania ! Na dworze -2 stopnie ! Dobrze że mam w salonie i kuchni klimatyzację z funkcją grzania i w pokoju u dzieci na górze to jakoś przeżyję ! Zastanawiam się czy nie podać Kostrzewy do sądu już pisałem do mojego prawnika bo to jest po prostu kurwa żenada !!!!

Teraz przyjedzie Pan serwisant zawało 500 zł za usługę , nie daj boże jak pierdolona lambda jest uwalona to w promocji Panie drogi 1500 zł bo 2000 na internecie kosztuje ! Jakaś płytka , moduł czy huj wie co 250-500 zł i masz Panie 1/4 nowego pieca ! A w huj z takim interesem ! 2 lata grzania prądem w pizdu !
A jeszcze zapomniałem że huj wie co się z nim stało ale wygięła się ta podstawka pellet/owiec - niewiarygodne skurczyła się jakby z plasteliny była ! Jakaś abstrakcja w Chinach to robicie ? Ludzie kurwa byście się wstydzili !

Wesołych  świąt kostrzewo ! Ciepłych przede wszystkim !

#2 2018-03-31 10:27:10

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Re: MiniBioLux 20kW Przerwa czujnika palnika komunikacja z Lambdą

Posprawdzaj połączenia kabelków w palniku. Sondę lambda możesz wyłączyć w serwisowym, tylko ustaw zakres wiatrów o ile pamiętasz jakie wartości były z sondą na wyświetlaczy.

Może któryś serwisant nie podokręcał śrub połączeniach kabelków w sterowniku. Wyłącz to z prądu, mały śrubokręt i do dzieła. Takich problemów na forum jeszcze nie było.

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#3 2018-03-31 10:37:33

Andrzej47op
Często się udziela

Przynajmniej Piotrek dobrze ubrał to w słowa... Moze coś trafi w końcu do Kostrzewy.

Marecki... Oni nie wiedzą co to e-mail, no chyba że kocioł chciałbyś kupić od nich, to szybko się odezwą.

Kiedyś z nimi gadałem, to kazali mi wszystko w e-mail napisać, a oni przekażą to do swojego " laboratorium" i dadzą mi odpowiedź... Minelo jakieś pół roku i cisza...

Super mini bio z popielnikiem big_smile

#4 2018-03-31 11:25:58

piotrek30
Zaczyna się udzielać

Panowie powiem Wam tak , rozmawiałem teraz z moim sąsiadem Robertem o mojej sytuacji . Piec z firmy X ma już 6 lat po gwarancji dawno . Miał w tym czasie jedną awarię , padła płyta sterująca ( dokładnie sam nie wiedział co ale przestał działać ) . Koszty duże . Firma X wymieniła dla dobra współpracy z klientem za darmo mimo , że nie ma gwarancji i jeszcze wymieniła w palniku jakieś części które się "troche" zużyły . Nie zapłacił ani złotówki . Jak myślicie czy kupi kiedykolwiek piec Kostrzewy? Myślę , że nigdy .

#5 2018-04-03 10:41:59

marecki
Często się udziela
Od: Siedlce

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Poza tym jedna awaria wiosny nie czyni. Na forum firmy X zapewne znajdzie się niezadowolony co kupi inny piec, bo mu firmy X przestał działać. To działa we wszystkie strony, nie wrzucajmy wszystkiego do jednego wora.

Jako inwestor a nie jakiś piepszony przedstawiciel handlowy czy tam inny pseudo serwisant, mógłbym wymienić kilka awarii innych kotłów (producentów) co wyklucza je w moim mniemaniu do zakupu. Awarii krytycznych jakie widziałem osobiście na oczy. Awarie jaki MI się przydarzyły w tym czasie to pikuś. Z tym, że miernik potrafię obsłużyć, wiem co to śrubokręt i klucz 13 a nawet 3/4, innymi słowy auto sobie naprawię.

----------------------------

W w/w przypadku mały płaski śrubokręt i miernik na początek.

Kwadrat 216m, 142 użytkowej. Parter tylko podłogówka 91m, góra 4 grzejniki. Łazienki góra/dół grzejniki "drabina" + podłogówka. Garaż 2 małe grzejniki. Ściany 24 nośna - 2x5 styro - 12 osłonowa. Okna w warstwie izolacji. Podłoga dół 2x6 styro, strop 2x5. MB10 luxury 10kW + kominek wodny 14kW.

#6 2018-04-03 19:02:43

krzyzak malbork
Często się udziela
Od: Malbork

Andrzej bo widocznie jeszcze laboratorium pracuje nad Twoim problemem big_smile nie daja sobie rady wink big_smile

VIESSMANN VITOROND 200 + Platinum Bio 16KW. Powierzchnia domu 300m2 całkowita. Grzejniki + dwie pętle podłogówki. CWU 160L+ kominek z płaszczem wodnym

Stopka forum