Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-04-24 22:12:19

katzdw
Zaczyna się udzielać

Nowy piec

Czesc kupilem piec mini bio b 10kw. Dom 100m i drugie tyle piwnicy ale piwnica jest nie ogrzewana. W kuchni i przedpokoju i lazience mam nowe grzejniki na cienkich rurkach a w 3 pokojach stare grzejniki zeliwne na grubych rurach( bede je zmienial za jakis rok). Jak mam ustawic piec? Czujnik pokojowy bede mial za tydzien. Przy trybie ciaglym po pierwszym odpaleniu spalil mi 32kg przez 24h. Czy wogole termostaty sa potrzebne na grzejnikach przy czujniku pokojowym? Zauwazylem tez ze przy temperaturze zadanej 50 piec doszedl do 53 stopni przeszedl w tryb stop i pompka co sie wylaczyla. Tak samo jest jak wylaczylem piec i przeszedl w tryb wygaszenie. Przy ekogroszku pompka co chodzi ciegle w trybie podtrzymania a w trybie wygaszania chodzi az spadnie temperatura na piecu ponizej temperatury zalaczania pompki co.

Stopka forum