Podajniki pneumatyczne Pellets Vacuum - całoroczny zasyp

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2011-03-14 22:26:15

bercikk
Zaczyna się udzielać
Serwis

Pellets 100+Platinum BIO - problem z czujnikiem CWU

Witam.

Kocioł Pellets 100 + Platinum BIO. Uszkodzeniu uległ sterownik, co stwierdził sam serwisant. Po około MIESIĄCU  kurier przyniósł nowy sterownik który wymieniłem. Wszystko podłączyłem tak samo jak było w poprzednim sterowniku. Z dodatkowych czujników mam tylko czujnik pokojowy + czujnik temp CWU.

Wszystko ładnie pięknie ale okazuje się, że sterownik 'nie widzi' czujnika CWU. W momencie gdy chcę wejść w menu CWU wyświetla się napis !NIEAKTYWNE.

W związku z tym nie mam w ogóle ciepłej wody w domu. Pomijam fakt, że właśnie spsuła mi się grzałka( żarnik ) w palniku ale na szczęście aktualnie palę węglem.

Dodam tylko, że po podłączeniu do starego sterownika czujnik CWU działa prawidłowo i normalnie mogę sterować ustawieniami dotyczącymi wody. Czujnik podłączony jest dobrze.

Proszę o pomoc co mogę z tym fantem zrobić sad

Pozdrawiam
Hubert

#2 2011-03-14 23:26:55

MIROSŁAW
Zaczyna się udzielać

Re: Pellets 100+Platinum BIO - problem z czujnikiem CWU

Proszę wejść do serwisu następnie konfiguracja systemu i tam uaktywnić obwód ciepłej wody.

Pozdrawiam Mirosław

#3 2011-03-15 16:34:30

bercikk
Zaczyna się udzielać
Serwis

Heh dziękuje Mirku. Pomogło smile
Teraz tylko czekam na reakcję serwisu Kostrzewa, ponieważ wczoraj zgłosiłem uszkodzenie grzałki (żarnika).

Czy aby sprawdzić żarnik wystarczy podpiąć miernik el. i sprawdzić czy jest obwód?

#4 2011-03-17 11:23:54

bercikk
Zaczyna się udzielać
Serwis

Dzień dobry smile

Serwisant przyjechał następnego dnia po zgłoszeniu awarii grzałki. Faktycznie okazała się uszkodzona. Szybka wymiana-10 minut i już wszystko działa.

Pozdrawiam
Hubert

Stopka forum