Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-02-13 18:51:53

Moderator
Moderator
Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 287

O firmie - KOSTRZEWA sp.j - informacje

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe KOSTRZEWA® zostało założone w roku 1978.
Od samego początku firma zajmowała się produkcją urządzeń grzewczych przeznaczonych do spalania biomasy (drewna, zrębek, trocin etc.)
       Wieloletnie doświadczenie w konstrukcjach takich urządzeń zostało wykorzystane do zaprojektowania automatycznego kotła do spalania pelet (granulatu z trocin) w roku 2001.
Firma była jedynym w tym czasie polskim przedsiębiorstwem, które rozpoczęło produkcję i sprzedaż kotłów na pelety. Od tego momentu w firmie Kostrzewa nastąpił intensywny rozwój działu konstrukcyjnego, działu nowych technologii oraz działu marketingu. Firma rozpoczęła inwestycje w specjalistyczne maszyny do produkcji, dzięki czemu zostały wprowadzone takie produkty jak Pellets Plus, Pellets Lambda Control, Pellets 100 oraz Pellets Fuzzy Logic. Zakres mocy produkowanych urządzeń to 15 - 150 kW. Mogą one służyć do ogrzewania zarówno budynków mieszkalnych jak i obiektów przemysłowych. W roku 2007 firma Kostrzewa, jako pierwsza w Polsce, opracowała i wprowadziła do sprzedaży innowacyjną technologię spalania przy użyciu metody regulacji pracy kotła Fuzzy Logic oraz sondy lambda. Dzięki temu urządzenia stały się bardziej oszczędne i przyjazne środowisku. Jakość i funkcjonalność urządzeń została doceniona na różnych branżowych wystawach w kraju i zagranicą. Urządzenia wielokrotnie zdobywały główne nagrody. W roku 2008 zostały rozpoczęte dwa duże projekty:
1. Generator prądu przy zastosowaniu spalania biomasy
2. Kotły do spalania biocarbonu ( odgazowanych odpadów zwierzęcych )

więcej na:

Kotły na pellet- KOSTRZEWA

moderator

Offline

 

#2 2013-10-07 14:21:47

Alan
Zaczyna się udzielać
Zarejestrowany: 2013-10-07
Posty: 11

Re: O firmie - KOSTRZEWA sp.j - informacje

Bardzo porządne kotły. Sam stosuję. Gratulacje

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson