Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-11-29 19:12:09

marsland
Zaczyna się udzielać

Mini Bio Luxury -pierwsze uruchomienie, serwis i gwarancja w Niemczech

Kupiłem Mini Bio Luxury chyba na własną zgubę smile O ile w Polsce sytuacja z serwisem i gwarancją jest jasna o tyle w Niemczech, gdzie mieszkam nie jest już tak kolorowo.
Moze ktoś z formułowiczów miał podobny problem i sobie z nim poradził  - potrzebuję przeprowadzić pierwsze uruchomienie pieca przez autoryzowany serwis, akurat mieszkam blisko granicy i dogadałem się już z serwisantem z Polski, ale okazało się ze nie mam protokołu który wypełnia się podczas pierwszego uruchomienia, któy znajduje się w karcie gwarancyjnej. Karty gwarancyjnej nie mam, bo polska gwarancja w Niemczech nie obowiązuje. Piec kupiłem w Niemeczech, zeby uzyskać dofinansowanie z BAFA. Ze sprzedawcą mam utrudniony kontakt - raz że słabo go rozumię, dwa rzadko odpisuje na meile i odbiera telefon. Od Kostrzewy jak na razie pomocy niewiele - kazali napisać meila i tyle a tu robi się coraz zimniej  - piec stoi w piwnicy i marźnie - słowem - falstart.

Mini Bio Luxury 20 kw, Moduł internetowy VIDE NET, Tech St-431n, Danfoss Link, powierzchnia ogrzewana - 180 m2 - 3 mieszkania  (docelowo 240 m2 - 4 mieszkania) w nieocieplonej poniemieckiej kamienicy

#2 2017-11-30 08:55:10

besix
Często się udziela

Re: Mini Bio Luxury -pierwsze uruchomienie, serwis i gwarancja w Niemczech

Dziwne to trochę, bo przecież taką kartę gwarancyjną, wraz z instrukcją można pobrać i wydrukować, tu masz link https://www.kostrzewa.com.pl/files/PDF/mini_bio/2013_05_08_Kostrzewa_instrukcja_MB+MBL_PLV_05-13_PL.pdf
Jeżeli wypełni to serwisant z Polski, a ty odeślesz kopię do Kostrzewy to nie powinno być problemu.
Masz przecież dokument zakupu, który obowiązuje w UE a nie tylko w Niemczech.

Palnik PB 16kW, wstawiony do tłokowca 17kW KMG-1, Dom 130 m2 "Kanadyjczyk" Instalacja grzejniki z głowicami term. CWU 140 l.

Stopka forum