Strona zamówień części - firma Kostrzewa Sp.j.

Pellets.com.pl - FORUM - Olej opałowy zamień na pelety. Palniki na pellety, kotły na pellety, piece na pelety, kotły co, piece co, pelety, pellet.

Forum - pellets.com.pl - Obniż koszty ogrzewania olejem opałowym, wybierz pellety. Pellety, pelet, pellets, kotły co, piece co, palnik na pelet, palnik na pellet, kocioł na pellet, piec na pellet, olej opałowy, olej opałowy cennik

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-01-26 14:39:41

admin1
Administrator
Zarejestrowany: 2015-10-22
Posty: 44

Serwis techniczny KOSTRZEWA na nowej platformie internetowej.

Produkujemy najlepsze w Polsce kotły centralnego ogrzewania na pelet, co potwierdza ranking TOPTEN Polskiej Izby Ekologii. Posiadamy również największy i najsprawniejszy serwis techniczny w branży kotłów na biomasę. KOSTRZEWA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i do produktów, spełniających wymogi unijnej dyrektywy „Ekoprojektu”, oraz usług z zakresu serwisu dołącza nowoczesną platformę serwisową : https://serwis.kostrzewa.com.pl/


http://forum.pellets.com.pl/pic/20170126-143846.jpg


Celem tej innowacji jest ułatwienie użytkownikom urządzeń KOSTRZEWA szybkiego dostępu do usług serwisowych, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, jak również usprawnienie pracy serwisantów. Platforma jest prosta w obsłudze. Użytkownik urządzenia po zarejestrowaniu się uzyskuje dostęp do całej historii kotła c.o. – jego użytkowania, serwisowania oraz napraw. Serwis wprowadza rozmaite udogodnienia, np. system sam przypomina o zbliżającym się przeglądzie serwisowym urządzenia, wysyłając użytkownikowi wiadomości mailowe. Obsługa serwisu prowadzona jest we własnym zakresie (bez outsourcingu) – wszystko po to, aby jak najsprawniej odpowiadać na zgłoszenia użytkowników.KOSTRZEWA od lat systematycznie rozbudowuje i usprawnia sieć serwisu technicznego. Obecnie przedsiębiorstwo dysponuje największym i najsprawniej działającym systemem usług serwisowych w branży kotłów c.o. na biomasę, liczącym sobie 130 zewnętrznych, autoryzowanych punktów. Serwisanci tworzą grupę doświadczonych specjalistów, stale podnoszących kwalifikacje. Obowiązkowe, systematyczne szkolenia serwisantów z zakresu teorii oraz praktyki prowadzone są w małych grupach, co umożliwia kursantom jak najlepsze zapoznanie się z tematyką. Zajęcia praktyczne prowadzone są na pracujących urządzeniach w firmowym laboratorium.Niektórzy producenci serwisują jedynie wybrane części urządzenia grzewczego. KOSTRZEWA wychodzi z założenia, że użytkownik naszych urządzeń nie musi wiedzieć co się zepsuło: grzałka, czy sterownik? Nasi serwisanci muszą się znać na całości, także na automatyce. Naszym priorytetem jest dalsze ulepszanie produkowanych kotłów, tak by samo serwisowanie i właściwe użytkowanie wyeliminowało przypadki jakichkolwiek awarii.Wiemy, że dla naszego klienta liczy się czas reakcji. Dlatego staramy się skrócić do minimum czas oczekiwania na rozwiązanie zgłoszonego problemu. Zamiast suchych, mało przyjaznych formularzy kontaktowych – podajemy bezpośredni kontakt do naszego centrum serwisowego, gdzie zapada decyzja o dalszym działaniu i przekazanie informacji do specjalisty.Systematyczna rozbudowa usług serwisowych, w tym uruchomienie platformy serwisowej, wpisuje się w strategię długofalowego rozwoju przedsiębiorstwa KOSTRZEWA. Pragniemy zapewnić użytkownikom profesjonalną, długofalową opieką techniczną. Od lat naszym priorytetem są również działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce. W tym celu wprowadziliśmy nowy standard w zakresie usług serwisowych – każdej wizycie serwisowej towarzyszy przebadanie pracy kotła z analizatorem spalin. Ekologię urządzeń potwierdzamy wydrukiem z analizatora. Tylko w ten sposób klient, a także gminy, dotujące zakup ekologicznych urządzeń grzewczych, będą miały dowód na to, że urządzenie faktycznie ogranicza szkodliwą emisję.

Offline

 

#2 2017-05-10 17:48:46

Darak
Nowy na forum
Zarejestrowany: 2017-05-06
Posty: 1

Re: Serwis techniczny KOSTRZEWA na nowej platformie internetowej.

Moje próby zalogowania się - zarejestrowania palnika na tej stronie to porażka. Pomoc Kostrzewy też nijaka. Czy jest ktoś kto zarejestrował swoje urządzenie wie jak to zrobić? Wie, jak wypełnić formularz, system nie zgłasza błędu ale i nie rejestruje. Kostrzewa potwierdził, że serwisant dokonał już rejestracji, potwierdził też poprawność wprowadzonych danych i tyle w temacie.

Offline

 

#3 2017-05-11 08:14:01

admin1
Administrator
Zarejestrowany: 2015-10-22
Posty: 44

Re: Serwis techniczny KOSTRZEWA na nowej platformie internetowej.

Panie Dariuszu serwisant zarejestrował Pana do bazy. Proszę o sprawdzenie poprawności wprowadzanych danych: numeru urządzenia, numeru telefonu, numeru ulicy itp.
Gdyby dalej miał Pan problem proszę o kontakt telefoniczny.

Offline

 

#4 2017-08-28 09:04:28

admin1
Administrator
Zarejestrowany: 2015-10-22
Posty: 44

Re: Serwis techniczny KOSTRZEWA na nowej platformie internetowej.

Proszę o kontakt z działem serwisu.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2005 Rickard Andersson